01

Witaj!

Mam na imię Rafał, a sport jest moją życiową pasją, której początki sięgają moich najmłodszych lat. Piłka nożna , karate oraz pływanie to były pierwsze dyscypliny, które przyczyniły się do rozwijania u mnie sprawności fizycznej, wytrwałości w działaniu a także siły charakteru.

W wieku 15 lat rozpocząłem swoją przygodę z siłownią, która bardzo szybko zamieniła się w regularne treningi, dające mi ogromną satysfakcję. Rekreacyjnie uprawiałem również boks , jiu-jitsu oraz biegi.

Ponad 20-letnie doświadczenie związane z wieloma dziedzinami sportowymi pozwala mi docenić aktywny tryb życia, do którego zachęcam innych.

Jestem instruktorem STRONGFIRST oraz instruktorem KULTURYSTYKI w związku z czym moim zadaniem jest pomoc osobom zainteresowanym osiągnięciem z góry ustalonych założeń. Dla mnie to nie tylko zawód - to misja, której celem jest zachowanie zdrowia, kondycji oraz dobrego samopoczucia ćwiczącego. Bardzo dużą wagę przywiązuję do profesjonalizmu, dlatego moje doświadczenie poparte jest wysokimi kwalifikacjami, które staram się systematycznie podnosić.

Rozwijając się w systemie treningowym STRONGFIRST postanowiłem założyc CENTRUM KETTLEBELL BYTOM, aby móc większej liczbie odbiorców przekazywać wiedzę, jak skutecznie zwiększać siłę ,sprawność oraz uzyskać atletyczną sylwetkę trenując z odważnikami KETTLEBELL.

Do tej pory ukończyłem kurs Expandera, żywienia w sportach siłowych oraz z zakresu kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym. Kluczową dla mnie sprawą jest zadowolenie klienta i dostosowanie się do jego potrzeb. Poważnie podchodzę do swoich obowiązków, więc aby kompetentnie realizować te założenia ukończyłem również szkolenia z zakresu motywacji i samodyscypliny. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, zdrowie, skuteczność oraz satysfakcja klientów.

Współpracuję z osobami w różnym wieku i o różnym stopniu wytrenowania. Planuję zróżnicowane treningi, pomagam w komponowaniu prawidłowej diety, udzielam porad w zakresie suplementacji, a każdego klienta traktuję w indywidualny sposób. Dostosowuję terminy zajęć do indywidualnych potrzeb. Jestem osobą otwartą i z każdym potrafię znaleźć wspólny język. Wielu osobom pomogłem już osiągnąć ich sportowe cele - mogę pomóc także Tobie.

Serdecznie zapraszam
Rafał Kaczmarek

Rafał Kaczmarek