10

Andrzej

Wiele razy przechodząc koło siłowni 77 zawsze ogarniała mnie chęć aby wejść i spróbować. Jednakże, świadomy swoich ograniczeń zdrowotnych, odpowiedź była jedna – facet to nie dla ciebie. Uważam, że w życiu nie ma przypadków, a wszystko co nas spotyka, dzieje się nie bez powodu. Tak też, podczas rozmowy z przyjaciółką dowiedziałem się o Rafale, krótka jego charakterystyka wystarczyła do wykonania pierwszego kroku. Dłużej się nie zastanawiając wykonałem telefon, umówione spotkanie, potem już tylko wspólna i mozolna praca z Rafałem. Obawiałem się, że nic z tego nie wyjdzie, długoletnie problemy ze zdrowiem będą ograniczeniem nie do pokonania, a czy nie pogorszą dodatkowo mojego stanu. Rafał, podczas 3 miesięcy naszych wspólnych zmagań udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalne przygotowanie treningu pozwoliło na powolny ale stały wzrost moich możliwości podczas wykonywania ćwiczeń. Stały spadek wagi oraz ogólna poprawa stanu psychofizycznego była odczuwalna z treningu na trening.
Spotkanie z Rafałem okazało się doskonałą inwestycją w siebie, a reakcja otoczenia na widoczne zmiany jest potwierdzeniem profesjonalizmu jaki włożył w pracę ze mną. Zarażony jego pasją kontynuuje dalszy trening w oparciu o zdobyte z nim doświadczenie, które pozwala mi na bezpieczne poruszanie się pośród szerokiego zakresu przepracowanych wspólnie ćwiczeń. Oprócz treningu, Rafał zadbał również o odpowiednią dietę, dzięki której nastąpiła diametralna zmiana sposobu odżywiana przynosząc kolejne korzyści w postaci redukcji masy ciała oraz regularne i zdrowe posiłki.
Reasumując, spotkania z Rafałem zaowocowały nie tylko zmianą mojej postawy fizycznej ale również co najważniejsze stylem życia, gdyż regularne ćwiczenia wpisały się w stały grafik tygodnia.
Mogę z czystym sumieniem zagwarantować osobom niezdecydowanym i wątpiącym, że spotkanie z Trenerem Osobistym Rafałem Kaczmarkiem to początek zmian, zmian na lepsze. Oczywiście jest jeden efekt uboczny - konieczna zmiana garderoby.
Pozdrawiam Cię serdecznie Rafale i do zobaczenia wkrótce.

Rafał Kaczmarek